Masz pytania? Zadzwoń:

Krasnalek

KRASNALEK

Przedszkole i żłobek Krasnalek prowadzi działalność od 2009 roku. To bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka zapewniające mu szczęśliwe dzieciństwo i wszechstronny rozwój.

Od 2018 roku siedzibą Krasnalka jest nowy obiekt, budowany z myślą o zapewnieniu komfortowych i sprzyjających edukacji i zabawie warunków. Przedszkole i żłobek mieszczą się w dwóch budynkach, które łączy piękny, przestronny i ciekawie wyposażony plac zabaw.

Wszystkich naszych podopiecznych otaczamy miłością, szacunkiem, służymy pomocą, dbamy jednocześnie o rozwijanie samodzielności i przyswajanie świata, dostosowane do wieku, uczymy życia w grupie i poszanowania drugiego człowieka.

Nauczyciele w swojej pracy realizują programy zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Wdrażają nowatorskie programy dydaktyczne w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień oraz monitorowania postępów dziecka.

Z naszym przedszkolem współpracują również specjaliści czyli: psycholog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej oraz pedagog specjalny (zajmujący się między innymi terapią ręki). Wspólnie z naszą kadrą tworzą przyjazne i nowoczesne przedszkole, dbające o prawidłowy rozwój każdego przedszkolaka.

Nad pracą dydaktyczną czuwa Pan Dyrektor magister Sylwester Dąbek. Dyrektorem i właścicielem całej placówki jest pani Paulina Złotkowska, dla której Przedszkole „Krasnalek” to drugi dom. Obydwaj dyrektorzy są otwarci na współpracę z kadrą oraz rodzicami. Dbają o zapewnienie wysokiej jakości usług, najlepszych warunków dla dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola.

Przedszkole posiada własną kuchnię, w której codziennie o świeże, smaczne i zdrowe posiłki dba ciocia Krysia. A o wygląd, estetykę i czystość każdego pomieszczenia w przedszkolu, z ogromną starannością dba Babcia Bożenka.

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniami, które są w pełni objęte opieką terapeutyczną na terenie przedszkola.